“Учень – це не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який треба запалити” К.Ушинський
вторник, 16 января 2018 г.
суббота, 13 января 2018 г.
Урок англійської на тему " My house" ( 4 клас)
Відкритий урок з англійської мови у 4-б класі .
Тема:
“My house”.
Мета: навчальна: повторити знайомі лексичні одиниці
з теми "Дім, квартира". Засвоїти вживання лексики у всіх видах мовної
діяльності; використовувати граматичну структуру There is/ are,(
ствердження,заперечення, питання); використання у мовленні прийменників
місця; навчитися робити повідомлення
описового характеру ( опис будинку /квартири, кімнат).
Розвиваюча:
розвивати вміння та навики мовної діяльності; навики аудіювання та письма.
Виховна:
виховувати повагу до свого дому.
Обладнання:
комп’ютер, проектор,аудіо записи, картки.
Хід уроку.
I. Організаційний момент.
-
Good morning my dear friends! Sit down please. I am glad to see you! How are
you? It’s fine. Are you ready for the lesson? It’s wonderful! Let’s start our
lesson now. What date is
it today? What day of the week is it today?
II. Повідомлення теми та мети уроку.
Today we have the lesson on the topic «My house». We shall remember the
words on the topic and the grammar construction «there is/there are».
Now let, s begin our lesson.
Now, look at the screen. This is a crossword. You should fill in the
missing words and you can read the topic of our discussion. What is the topic of our discussion?
Today we
continue to speak about "The House". Бесіда з
учнями за питаннями :
Where do you live?
Do you live in the flat or in the house?
How many rooms are there in your flat/house?
During the lesson you should evaluate yourself.
Look at the screen.
There are two columns: I understand and I don, t
understand. You should draw the face in these columns. If the exercise was
interesting draw this face, if the exercise was boring draw that face. За кожну
відповідь( правильну чи неправильну) вчитель дає дітям різнокольорові зірочки або кружечки.
III. Фонетична розминка.
This is my house. It’s number two. There is a bedroom a bathroom and a kitchen too. In mу house there is a living room and in the garden all the flowers bloom.
Now, look at the screen. There is a poem about the
house. I will read this poem you should only listen to me. Pay attention
to the sounds [u:] and [i].
Repeat after me [u:] “house, two, room, bedroom,
bathroom, bloom” [i] “this, is, It,s, kitchen, living
room”. Read the poem line by line and translate it. Let, s read
the poem all together. Who wants to read the poem? (Имя) read the
the poem please. Evaluate yourself.
Lets repeat the names of the rooms. I′ll show to you pictures and you
should name the rooms.
Now complete sentences with words
before. Our next task is "Jumbled words".
Now, look at the screen. Lets fill in the mind map.
Divide words whish you can see below the table.
Look at the screen. You see
two pictures – Bob, s room and Ann, s room. I
will read the text about one of the rooms. Your task will be to choose the
right picture
My room. (Текст для аудирования)
I have got my room. It is not big. There is a bed, a
table, a chair, a computer in my room. The bed is next to the table. The chair
is in front of the table. The computer is on the table. I have got a picture of
my favourite football team on the wall. Evaluate
yourself.
Warming up.
Now let, s remember
the prepositions. What prepositions do you know? Look at the picture and name
the prepositions. Let, s do the
exercise which helps us to remember the preposition. read the task please. Look
at the picture. Read the sentences and choose the right preposition.
Translate the task please. I will give you 6 minutes, then we will check it
together.
Evaluate yourself.
Lets remember the grammar. ( звороти There is/ are,( ствердження,заперечення, питання). The next tasks are for remember this rule. Write down a
self work in your copybooks.
Your home task will be to make up a story as in the example. Підведення підсумків та виставлення оцінок. Your work
was good. Do you like our lesson? Count your
marks after each task. Have we got negative marks? How many positive marks have
we got? Thank you for the lesson. Good- bye!.
Майстер - клас на конкурс " Вчитель року" ( англійська мова).
Майстер- клас на тему:
"
Знайомтесь! Англійська мова!"
У
сучасному світі не можна обійтись без англійської мови. Проте вивчити її для
багатьох є проблемою. Тут на допомогу приходить асоціативний метод, за
допомогою якого засвоєння англійської стає легким. Легкість
у засвоєнні зумовлена тим,що англійські слова асоціюються з тими словами, що є
знайомими для людини, окрім того звуковий образ підтверджується візуальним. Мета:
показати можливості застосування асоціативного методу на початковому етапі;
формувати позитивну мотивацію до самонавчання та саморозвитку.
Оборудование: мультимедийный проектор,
презентация Microsoft PowerPoint, Автор: Шадуріна Світлана
Добридень! Хочеться спочатку звернутися до Біблії. Вона говорить,що Нащадки
синів Ноя жили в одному місці та говорили однією мовою. Щоб побудувати собі пам
′ятник люди захотіли звести місто із
високою баштою, яка б досягала неба. Бог вирішив їх покарати та змішав мови,
щоб люди не змогли розуміти один одного. Недобудованнє місто назвали Вавилоном
і з тих пір на світі з′явились різні мови. Щоб досягти згоди люди почали
вивчати мови.( слайд 2). Чи знаєте Ви якою мовою розмовляють
15% населення Землі? Яка мов є мовою комп’ютерних технологій та міжнародних
авіаліній? Вона є однією з
Офіційних мов ООН,міжнародних
конференцій та симпозіумів.( слайд 3)
Це рідна мова Шекспіра, Байрона, Діккенса.( слайд 4)
Мов іде про англійську. А що є англійським? ( булавка, сіль,чай костюм, бульдог.) ( слайд 5)
Існує багато прислів′їв , що мають аналоги в українській мові.( слайд 6) Я впевнена, що ці висловлювання
великих англійців Вам теж відомі. Перед нами ввічливий галантний чоловік. Джонатан Свіфт назвав його
джентльменом. Така людина не поставить іншу в незручне становище. Він зазвичай
вдягає піджак… А його штани легким
помахом руки перетворюються на … бріджи. ( слайд 6) Навіть слова усім Вам відомого романсу,які вважають його російським,
належать Р.Кіплінгу. Справжня його назва” A Gipsy Trail”. ( слайд 7). Виходить, що наші народи близькі і варто зробити маленький крок до вивчення
англійської мови та Ви Відчуєте яскравий та колоритний світ англійської
культури. Згодні? Тоді починаємо.
Вивчення будь – якої мови починається зі стандартних фраз. Англійці - люди
ввічливі, тому засвоєння етикетних фраз для них дуже важливо. При зустрічі люди
вітаються. Що вони говорять вранці, вдень, ввечері? Прослухайте невеличкі вірші. (слайд 12,13).
А тепер прийшов час знайомитись.
Давай знакомиться быстрей
Сказать нам надо: « What’s your name? »
Як тебе звуть?
А щоб було легше запам’ятовувати, уявіть собі звук працюючих двірників на
лобовому склі машини: What’s ( слайд 14 ). А тепер
повторіть. Молодці.
Когда ответить захотим « My name is … »
Дружно говорим! « My name is … »
Невелика підказка мої учні асоціюють цю фразу зі словом» майонез»( слайд
15)
Скажіть, яка наступна пора року? Правильно,зима. А яка погода взимку?
Морозна, вітряна, буває хурделиця.
Вот завывает, кружит вьюга
WHERE , а вот уже подул тёплый ветер DO YOU , нахмурилась туча, и
хлынул ливень LIVE. ( слайд
16) А якщо ми це все з’єднаємо, то у нас вийде фраза WHERE DO YOU LIVE? «Де ти живеш?». Спробуйте вимовити її самостійно. Добре як же ж відповісти
на неї. Це буде так ( показую на себе , потім злива, і місце проживання.) А
тепер здайте це питання один одному. Молодці.
При більш близькому знайомстві ми запитуємо « Як справи?». Англійською це
звучить How аre you?. Але спочатку ми
повинні отримати відповідь. Якою вона може бути?
-В косичках много ярких лент, дела отлично –excellent ( 17)
- Хороший цвет, фасон, дизайн ,Хороший – это слово – fine ( 18)
Соу соуса хочу, если вкусный – проглочу Этот соус недосолен, so-so так себе ( 19)
Не доел ты свой обед,Это плохо, слово - bad!( 20)
Тепер я пропоную зіграти у гру «
Веселий м'яч». Я буду підходити до Вас, кидати м'яч, задавати питання, а Ваше
завдання відповісти на них. Питання What’s your name? » WHERE DO YOU LIVE? How аre you?. ДобеДобре
Добре. Не втомились, ну тоді я запрошую 2 чоловік до мене. Ви відчуєте себе
у ролі іноземців. Прошу вас задати ті питання, які ми щойно вивчили.
Ви усі , мабуть чули вираз: «Уйти
по-английски». Що вона означає? Правильно. Піти без прощання.
Ми цього не допустимо.
Качает мама: баю-бай!
А мы прощаемся: good bye. ( слайд 21)
Наше зайняття добігає кінця. Сьогодні ви зробили, сподіваюсь не останній
крок у вивченні англійської мови. Я бажаю вам удачі і,сподіваюсь, що змогла
зацікавити Вас. Наостанок пропоную заспівати маленькі пісні на вивчені фрази.
пятница, 12 января 2018 г.
Підготовка до уроку
How to prepare for the lesson
|
Як
підготуватись до уроку
|
1. Remember the topic of the previous lesson, all the new things you’ve
got to know in the classroom
|
1. Пригадайте тему останнього
уроку та все нове, що ви дізналися у класі.
|
2.
Revise new words and grammar
rules you’ve learnt last time.
If it’s hard
– look up into the textbook or a dictionary.
|
2. Пригадайте нові слова та
граматичні правила, які вивчали останнім часом. Якщо це важко – скористайтесь
словником або підручником.
|
3. Before doing any exercise read the task carefully. Try to find the
similar exercise you did in the classroom. Read the example, look up into
your grammar reference in the textbook.
|
3. Перед тим, як почати
виконувати будь-яку вправу, прочитайте уважно завдання. Спробуйте знайти
схожі вправи, які ви робили на уроці. Прочитайте приклад виконання, загляньте
до граматичного довідника у підручнику.
|
4. If you have to work with a text:
·
Find out what tasks you have
to fulfill after reading;
·
Look through the text to learn
its main contest;
·
Find the meaning of the new
words;
·
Read the text one more time
and start doing the tasks.
|
4. Якщо вам необхідно опрацювати
текст:
·
Ознайомтесь
із завданнями до тексту;
·
Перегляньте
текст, визначте його основний зміст;
·
Знайдіть
значення нових слів;
·
Прочитайте
текст ще раз і приступайте до виконання завдань.
|
5. To do the project, you need:
·
to brainstorm the ways you can
make it in a best way;
·
to create a scheduler to be
sure you’ll do everything in time;
·
to investigate all the
important information on the topic of the project;
·
to make the drafts for your
project and show them to your teacher;
·
to create the body of the
project and prepare an interesting presentation of it.
|
5. Щоб виконати проект, вам
потрібно:
·
продумати,
як найкраще виконати його;
·
створити
графік роботи, щоб встигнути зробити все вчасно;
·
дослідити необхідну інформацію за темою
проекту;
·
підготувати
чернетки вашого проекту та показати їх учителю;
·
оформити
власне сам проект та підготувати цікаву презентацію для нього.
|
Як підписувати зошити англійською.
How to sign up a workbook or a copybook:
English
Ivan Lysenko
form 5
How to sign up a copybook for tests:
English
tests
Olena Ponomarenko
form 5
How to sign up a vocabulary:
Vocabulary
Ivan Lysenko
form 5
When you are going to write a class work
or a homework:
Tuesday,
the sixth of September
Wednesday, the twelfth of May
Class Work
Homework
Before writing an exercise, write down
it’s number and page:
Exercise 9, p.72
Remember: you are to write only with a
blue-ink pen – never use red ink!
It’s for teachers!
And you may not use any copybooks with
advertising or bad pictures on them!
Це корисно знати.
Ви хочете гарно знати англійську?
Тоді – скористайтесь такими порадами:
1.
Не забувайте виконувати домашнє завдання у той же день, коли його задали –
саме тоді ви ще добре пам’ятаєте, що вивчали на уроці, як саме потрібно
виконувати вправу і як вимовляти нові слова.
2. Намагайтеся записувати нові слова в словник
вчасно – так ви краще їх запамятаєте, зможете швиденько повторити перед уроком,
навчитеся правильно писати та запам’ятаєте переклад слова.
3. Спробуйте влаштувати змагання серед однокласників – хто знає більше слів? У кого – найохайніший словник? Приміряйте на себе
роль учителя – поставте собі оцінку за виконану роботу. Ви впевнені, що
попрацювали гарно? Отже, і на уроці ви зможете показати гарні знання!
4. Буває дуже прикро, коли старанно готувався
– але на уроці немає то зошита, то ручки, а інколи – все потрібне до уроку
залишається вдома… Щоб не попадати у такі неприємні ситуації, кожного вечора
перевіряйте, чи всі необхідне для уроку поклали до портфелика – згодом це стане
корисною звичкою.
5. Самому працювати не дуже весело. Якщо ви
готуєте домашні завдання на групі продовженого дня, не відкладайте його на
потім – у школі ви зможете запитати поради у друзів або учителя. Зрештою,
працювати разом – веселіше!
6. Якщо ви робите домашню вдома – розкажіть батькам,
що нового ви дізналися на уроці, спробуйте навчити їх нових слів та виразів їм
теж буде цікаво дізнаватися щось нове. Навіть якщо вони не знають англійської –
ви можете вивчати її разом!
Моє рідне місто - Приморськ.
My town Primorsk.
Primorsk is my native town.
My parents and I were born here. I think that I am a real resident of my town
and love it very much.
Primorsk is a small resort
town in Ukraine .
It is situated at the Azov’s seaside. There are many tourist hotels in our
town. They work in summer. Many people from other cities and countries come
here to have a rest.
Primorsk is very beautiful
especially in spring. In the parks there are many young and old trees and
colourful flowers.
The concerts are held at the
main square on holidays.
I like to live in Primorsk
and I want my town to become more and more beautiful every year.
Fishchina Olexandra
среда, 10 января 2018 г.
01.12.2017
на базі КЗ «СШ-ЗНЗ №1 м. Приморська» проведено районний семінар для вчителів
іноземної мови «Мета, психолого-педагогічні аспекти, принципи та форми позакласної роботи з
іноземної мови». Його організували та провели вчителі англійської мови: Анісімова
Н.О., Шадуріна С.О., Дяченко Л.А. Учителі закладу ознайомили педагогів з
основними принципами та формами позакласної роботи з іноземної мови,
особливостями проведення ЗНО-2018 з англійської мови. У рамках семінару було
проведено позакласний захід «MERRY CHRISTMAS». Діти й учителі стали учасниками
різноманітних різдвяних та новорічних конкурсів, учні розповіли про святкування
зимових свят в Україні та Великій Британії, підготували вірші та пісні
англійською мовою. Присутні були об’єднані казковою атмосферою зимових свят,
мрій і сподівань, вражені артистичністю, акторською грою, майстерністю
декламування та виконання пісень. Свої знання англійської мови та музичні
здібності показав Литвиненко Василь, який виконав пісню «Happy New Year».
Допомогли
створити святковий настрій виготовлені власноруч різдвяні листівки, яскрава
музична презентація та гарно прикрашена аудиторія. Ніхто не залишився без
святкових подарунків.
Подписаться на:
Сообщения (Atom)